Zoubek Olbram (1926 - 2017)Beta pro Karvinou

zlacené olovo, 2001, výška 66,5cm, signováno na plintě. Pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová - Zoubek.

Vyvolávací cena 150 000 Kč
Aktuální cena 150 000 Kč

Číslo položky: 1694
Dražba ukončena: 28.03.2019, 21:50 h