Zoubek Olbram (1926 - 2017)Astronomie

zlacený slepotisk, 21,3 x 15 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole A.T.

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 4 900 Kč

Číslo položky: 2073
Poslední dražitel: 400
Dražba ukončena: 12.02.2020, 22:41 h