Zoubek Olbram (1926 - 2017)Dívka

zlacený slepotisk, 20,5 x 15 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole 6/12

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 3 700 Kč

Číslo položky: 1690
Poslední dražitel: 520
Dražba ukončena: 28.03.2019, 21:39 h