Bouda Cyril (1901 - 1984)Paříž

bar. litografie, 27,2 x 19,7 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč

Číslo položky: 1934
Poslední dražitel: 452
Dražba ukončena: 10.02.2020, 20:28 h