Bím Tomáš (1946)Plnění balónu

bar. litografie, 65 x 49 cm, sign. a značeno uprostřed dole 10/80, rámováno

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 5 600 Kč

Číslo položky: 1520
Poslední dražitel: 81
Dražba ukončena: 26.03.2019, 17:40 h