Mucha Alfons (1860 - 1939)Podzim

původní barevná litografie, 1900, 73,5 x 34 cm, restaurován levý horní roh. V obličejové části lehce přehnuto. Na rubu číslováno. Signováno v kameni vpravo dole. Jinak v pěkném stavu.

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Aktuální cena 60 000 Kč

Číslo položky: 3727
Poslední dražitel: 623
Dražba ukončena: 08.06.2023, 17:31 h