Kopecký Vladimír 1928 - 2016Podzimní listí

kolor. kresba tuší, 2005, 28 x 46 cm, sign. vlevo dole V Kopecký. Vystaveno 2015 Praha, Michelský dvůr, Domov Sue Ryder, rámováno

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 10 000 Kč

Číslo položky: 497
Poslední dražitel: 160
Dražba ukončena: 28.04.2016, 13:25 h