bar. suchá jehla, 1992, 29,5 x 20,3 cm, signováno vpravo dole, popsáno dole uprostřed, rámováno.
Vyvolávací cena 15 000 Kč
Aktuální cena 36 000 Kč
Číslo položky: 3575
Poslední dražitel: 1256
Dražba ukončena: 28.02.2023, 19:25 h