Svoboda Josef (1901 - 1945)Pohled do krajiny

olej na plátně, 100 x 89 cm, signováno vlevo dole, masivní rám (oprýskané zlacení).

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Aktuální cena 20 000 Kč

Číslo položky: 3482
Poslední dražitel: 673
Dražba ukončena: 10.11.2022, 22:45 h