Čepelák Ladislav (1924 - 2000)Pole

lept, 34,5 x 53 cm, 1970, 49/50, signováno s přípisem, rámováno

Vyvolávací cena 1 800 Kč
Aktuální cena 4 300 Kč

Číslo položky: 3596
Poslední dražitel: 1107
Dražba ukončena: 28.02.2023, 21:19 h