Born Adolf (1930 - 2016)Pomoc v nouzi

bar. lito, 43 x 19,5 cm, sign. vpravo dole A Born, vlevo dole 69/95, rámováno

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 11 500 Kč

Číslo položky: 633
Poslední dražitel: 251
Dražba ukončena: 26.10.2016, 14:56 h