Brandeis Jan Adolf (Johann) (1818 - 1872)Portrét mladé dívky

1841, akvarel, 25 x 21 cm, sign. vlevo dole. Řezaný dobový rám, na rubu popis. Pravost potvrdil PhDr. M. Zachař

Vyvolávací cena 9 000 Kč
Aktuální cena 10 000 Kč

Číslo položky: 2668
Poslední dražitel: 968
Dražba ukončena: 25.05.2021, 19:15 h