Tichý František (1896 - 1961)Portrét obchodníka s obrazy Pistoria

olej na dřevěné desce, 44,5 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, rámováno. Použita stejná dřevěná deska jako u portrétu herce Seidla, proto je pravděpodobné, že obraz vznikl někdy kolem roku 1950.

Vyvolávací cena 180 000 Kč
Aktuální cena 300 000 Kč

Číslo položky: 2964
Poslední dražitel: 267
Dražba ukončena: 27.10.2021, 20:18 h