Tichý František (1896 - 1961)Portrét ženy

kresba tužkou, 1942, 29,3 x 22 cm, sign. a datováno uprostřed dole, rámováno

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 700 Kč

Číslo položky: 1649
Poslední dražitel: 237
Dražba ukončena: 28.03.2019, 18:05 h