Roučka Pavel (1942)Postavy

bar. litografie, 54 x 37,2 cm, signováno a značeno dole uprostřed, rámováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 2925
Poslední dražitel: 143
Dražba ukončena: 26.10.2021, 21:40 h