Born Adolf (1930 - 2016)Potulný malíř

litografie s podtiskem, 13,4 x 18,8 cm, sign. a značeno vlevo nahoře, 71/200, pasparta + sklo

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč

Číslo položky: 1525
Poslední dražitel: 237
Dražba ukončena: 26.03.2019, 18:05 h