Zábranský Vlastimil (1936)Předpoklad - Poklad

olej na lepence s aplikací zlacené drtě, 2001, 39,7 x 55,5 cm, sign. uprostřed dole Zábranský, na rubu popsáno autorem, rám s mosazným štítkem "Vlastimil Zábranský 1936 - 2029"

Vyvolávací cena 30 000 Kč
Aktuální cena 30 000 Kč

Číslo položky: 607
Dražba ukončena: 28.04.2016, 22:35 h