Krejsa Josef (1896 - 1941)Sena na Šumavě

akvarel, tempera, 23 x 31,5 cm, sign. vlevo dole, rám

Vyvolávací cena 2 700 Kč
Aktuální cena 2 700 Kč

Číslo položky: 1989
Poslední dražitel: 679
Dražba ukončena: 11.02.2020, 20:20 h