Hísek Jan (1965)Sluneční anděl

mezzotinta, 2004, 29,7 x 19,6 cm, sign. vpravo dole, popis uprostřed dole, vlevo dole značeno 57/100

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 700 Kč

Číslo položky: 1955
Poslední dražitel: 681
Dražba ukončena: 10.02.2020, 22:10 h