Sivko Václav (1923 - 1974)Strom

1973, bar. litografie, 42,5 x 28 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole 77/100

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 2400
Poslední dražitel: 675
Dražba ukončena: 07.10.2020, 19:03 h