Konvolut kreseb Suchánek, Lamr, Šalamoun, 3x Roučka, Hašková, Brázda

P. Roučka, bar. litografie, 53 x 37,5 cm, sign.
V. Suchánek, bar. litografie, 71 x 54,5 cm, sign.
P. Roučka, bar. litografie, 65 x 49 cm, sign.
E. Hačková, bar. lept, 50 x 39 cm, sign.
P. Roučka, bar. lito, 65 x 49 cm, sign.
J. Brázda, bar. lept, 39 x 39 cm, sign.
J. Šalamoun, bar. litografie, 64 x 48 cm, sign.
A. Lamr, bar. litografie, 37 x 26 cm, sign., rám

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 17 000 Kč

Číslo položky: 1048
Poslední dražitel: 201
Dražba ukončena: 20.11.2017, 22:14 h