grafik Konvolut

Konvolut grafik  : 14 drobných grafik

14 drobných grafik

Born, Beneš, Pileček, Vychodilová, Švengsbír, Šafář, Kábrt a další. Různé techniky, všechny signovány

Vyvolávací cena 900 Kč

Číslo položky: 347

Konvolut grafik  : Suchánek, Hašková, Šalamoun, 2xRoučka, Bláha, Novák, Lamr

Suchánek, Hašková, Šalamoun, 2xRoučka, Bláha, Novák, Lamr

P. Roučka, bar. litografie, 53 x 37 cm, sign.rám
V. Suchánek, bar. litografie, 57,5 x 41 cm, sign.,rám
E. Hašková, bar. lept, 49 x 38,5 cm, sign., rám
J. Šalamoun, bar. litografie, 70 x 54 cm, sign.
P. Roučka, bar. litografie, 54 x 37 cm, sign.
V. Bláha, akvarel, tuš, 53 x 37 cm, sign., rám
Novák, bar. lito, 41,5 x 29,5 cm, nesign.
A. Lamr, bar. litografie, 37 x 26 cm, rám

Vyvolávací cena 5 000 Kč

Číslo položky: 1042

Konvolut grafik  : 2x Synecká, Šalamoun, Hašková, Vysušil, Lamr, Jergušová, Roučka

2x Synecká, Šalamoun, Hašková, Vysušil, Lamr, Jergušová, Roučka

N. Synecká, litografie + lept, 53,5 x 37cm, rám
K. Vysušil, bar. litografie, 64 x 48 cm, rám
A. Lamr, bar. litografie, 71,5 x 52,5 cm, rám
N. Synecká, komb. technika, 63 x 48 cm
J. Šalamoun, bar. litografie, 44 x 59 cm
E. Hašková, bar. lept, 49 x 39, rám
P. Roučka, bar. litografie, 42 x 32
L. Jergušová, serigrafie, 81 x 56 cm, rám

Vyvolávací cena 5 000 Kč

Číslo položky: 1043

Konvolut grafik  : Suchánek, Slíva, Lamr, Kučerová, Roučka, Bláha, Vysušil, Synecká

Suchánek, Slíva, Lamr, Kučerová, Roučka, Bláha, Vysušil, Synecká

T. Kučerová, bar. litografie, 48 x 37,5 cm, sign., rám
J. Slíva, bar. litografie, 43 x 32 cm, rám, sign.
V. Suchánek, bar. litografie, 38,5 x 29 cm, sign.
A. Lamr, bar. litografie, 65 x 55 cm, sign.
P. Roučka, bar. litografie, 70 x 55 cm, sign.
V. Bláha, bar. lito, 53 x 72,5 cm, sign.
K. Vysušil, bar. lito, 64 x 47 cm, sign.
N. Synecká, suchá jehla, 43 x 29 cm, sign.

Vyvolávací cena 5 000 Kč

Číslo položky: 1044

Konvolut grafik  : Bím, Šalamoun, Hašková, 2xRoučka, Brázda, Kučerová, Novák

Bím, Šalamoun, Hašková, 2xRoučka, Brázda, Kučerová, Novák

E. Hašková, bar. lept, 48,5 x 40 cm, sign., rám
J. Šalamoun, bar. litografie, 41 x 58,5 cm, sign.
T. Bím, bar. litografie, 65 x 48,5 cm, sign.
P. Roučka, bar. litografie, 70 x 55,5 cm, sign.
J. Brázda, bar. lept, 53 x 39 cm, sign.
A. Kučerová, bar. litografie, 36,5 x 48 cm, sign.
P. Roučka, bar. litografie, 53 x 37 cm, sign.
Novák, 41,5 x 29,5 cm, sign.

Vyvolávací cena 5 000 Kč

Číslo položky: 1045

Konvolut grafik  : Bím, Lamr, Šalamoun, 2x Roučka, Novák, Kučerová, Vysušil

Bím, Lamr, Šalamoun, 2x Roučka, Novák, Kučerová, Vysušil

T. Bím, bar. litografie, 37 x 53 cm, sign.
K. Vysušil, bar. litografie, 53 x 39 cm, sign.
P. Roučka, bar. litografie, 70 x 55 cm, sign
A. Lamr, bar. litografie, 69 x 53,5 cm, sign.
A. Kučerová, bar. litografie, 31,5 x 47,5 cm, sign.
Novák, bar. litografie, 41,5 x 29,5 cm, sign.
P. Roučka, bar. litografie, 54 x 38 cm, sign.
J. Šalamoun, bar. litografie, 40 x 48,5 cm, sign.

Vyvolávací cena 5 000 Kč

Číslo položky: 1046

Konvolut grafik  : Suchánek, Brázda, Kučerová, 2x Roučka, Hašková, Bláha, Lamr

Suchánek, Brázda, Kučerová, 2x Roučka, Hašková, Bláha, Lamr

T. Kučerová, bar. litografie, 32 x 45 cm, sign.
P. Roučka, bar. litografie, 69 x 55 cm, sign.
J. Brázda, bar. lept, 70 x 50 cm, sign.
V. Suchánek, bar. litografie, 69,5 x 54 cm, sign.
E. Hašková, bar. lept, 49 x 39 cm, sign.
P. Roučka, bar. litografie, 71 x 55,5 cm, sign.
V. Bláha, akvarel, tuš, 53 x 37 cm, sign.
A. Lamr, bar. lito, 37 x 26 cm, sign.

Vyvolávací cena 5 000 Kč

Číslo položky: 1047

Konvolut grafik  : Suchánek, Lamr, Šalamoun, 3x Roučka, Hašková, Brázda

Suchánek, Lamr, Šalamoun, 3x Roučka, Hašková, Brázda

P. Roučka, bar. litografie, 53 x 37,5 cm, sign.
V. Suchánek, bar. litografie, 71 x 54,5 cm, sign.
P. Roučka, bar. litografie, 65 x 49 cm, sign.
E. Hačková, bar. lept, 50 x 39 cm, sign.
P. Roučka, bar. lito, 65 x 49 cm, sign.
J. Brázda, bar. lept, 39 x 39 cm, sign.
J. Šalamoun, bar. litografie, 64 x 48 cm, sign.
A. Lamr, bar. litografie, 37 x 26 cm, sign., rám

Vyvolávací cena 5 000 Kč

Číslo položky: 1048

Konvolut grafik  : soubor 5 grafických listů

soubor 5 grafických listů

1x Ludmila Jiřincová, 2x Olga Čechová, 1x V. Komárek, 1x E. Tomanová. Všechny grafiky signované rozměr do formátu A5.

Vyvolávací cena 1 500 Kč

Číslo položky: 1434

Konvolut grafik  : 3 grafické listy

3 grafické listy

František Burant (sign.), Jan Charles Vondouš (sign.) a Ludmila Jiřincová (nesign.), grafiky menších rozměrů

Vyvolávací cena 500 Kč

Číslo položky: 1435

Konvolut grafik  : 7 grafik různých autorů

7 grafik různých autorů

T. Bím (rámováno), J. Velčovský, V. Komárek, 2x C. Stehlík, V. Novák a Roučka. Menší grafiky formátu A5 - A4

Vyvolávací cena 2 000 Kč

Číslo položky: 1436

Konvolut grafik  : 2x grafika, 1x kresba

2x grafika, 1x kresba

J. Krejčí, Z. Kabátová -Táborská (rámováno), kresba dívky (rámováno) sign. Buben, všechny díla formátu A5 - A4

Vyvolávací cena 600 Kč

Číslo položky: 1437