Konvolut kreseb Suchánek, Hašková, Šalamoun, 2xRoučka, Bláha, Novák, Lamr

P. Roučka, bar. litografie, 53 x 37 cm, sign.rám
V. Suchánek, bar. litografie, 57,5 x 41 cm, sign.,rám
E. Hašková, bar. lept, 49 x 38,5 cm, sign., rám
J. Šalamoun, bar. litografie, 70 x 54 cm, sign.
P. Roučka, bar. litografie, 54 x 37 cm, sign.
V. Bláha, akvarel, tuš, 53 x 37 cm, sign., rám
Novák, bar. lito, 41,5 x 29,5 cm, nesign.
A. Lamr, bar. litografie, 37 x 26 cm, rám

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 6 500 Kč

Číslo položky: 1042
Poslední dražitel: 257
Dražba ukončena: 20.11.2017, 21:35 h