Konvolut kreseb Bím, Šalamoun, Hašková, 2xRoučka, Brázda, Kučerová, Novák

E. Hašková, bar. lept, 48,5 x 40 cm, sign., rám
J. Šalamoun, bar. litografie, 41 x 58,5 cm, sign.
T. Bím, bar. litografie, 65 x 48,5 cm, sign.
P. Roučka, bar. litografie, 70 x 55,5 cm, sign.
J. Brázda, bar. lept, 53 x 39 cm, sign.
A. Kučerová, bar. litografie, 36,5 x 48 cm, sign.
P. Roučka, bar. litografie, 53 x 37 cm, sign.
Novák, 41,5 x 29,5 cm, sign.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 20 000 Kč

Číslo položky: 1045
Poslední dražitel: 257
Dražba ukončena: 20.11.2017, 22:08 h