Rossí Karel (1955)Surealistické zátiší

olej na plátně, 26 x 43 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 200 Kč

Číslo položky: 1473
Poslední dražitel: 317
Dražba ukončena: 13.11.2018, 19:28 h