Kindler Alfréd (1925)Svátek hasičů

olej, 50 x 45 cm, sign. vpravo dole, na rubu popis

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Aktuální cena 15 000 Kč

Číslo položky: 1236
Poslední dražitel: 138
Dražba ukončena: 02.05.2018, 17:40 h