Rabas Václav (1885 - 1954)U okna

1941, kolor. kresba tuší, 16 x 14 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 4 100 Kč

Číslo položky: 2520
Dražba ukončena: 02.02.2021, 22:20 h