Beneš Vincenc (1883 - 1979)Vesnice

olej na desce, 1976, 30 x 44 cm, vpravo dole signováno. Pravost ověřil PhDr. M. Zachař

Vyvolávací cena 25 000 Kč
Aktuální cena 25 000 Kč

Číslo položky: 1927
Poslední dražitel: 695
Dražba ukončena: 10.02.2020, 19:50 h