Mrkvička Otakar (1898 - 1957)Vesnice

olej na plátně, 64 x 53 cm, signováno a rámováno. Pravost potvrdil PhDr. M. Zachař

Vyvolávací cena 9 000 Kč
Aktuální cena 30 000 Kč

Číslo položky: 2378
Poslední dražitel: 201
Dražba ukončena: 07.10.2020, 17:13 h