Bubeníček Ota (1871 - 1962)Vesnický statek

1910, olej na desce, 21,5 x 26,7 cm, restaurováno. Rámováno. Pravost potvrdil PhDr. M. Zachař

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Aktuální cena 9 500 Kč

Číslo položky: 2672
Poslední dražitel: 267
Dražba ukončena: 25.05.2021, 19:41 h