Hůrka Otakar (1889 - 1986)Z Českomoravské Vysočiny

olej na kartonu, 40 x 50 cm, sign. vlevo dole, na rubu popis, rámováno

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 7 500 Kč

Číslo položky: 1959
Poslední dražitel: 683
Dražba ukončena: 10.02.2020, 22:39 h