Sivko Václav (1923 - 1974)Zahradní restaurace ve Stromovce

1947, litografie, 22 x 36,4 cm, sign. uprostřed dole

Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 900 Kč

Číslo položky: 2558
Poslední dražitel: 193
Dražba ukončena: 03.02.2021, 19:25 h