Bouda Cyril (1901 - 1984)Zátiší s krevetami

bar. litografie, 21,5 x 27,5 cm, sign. vpravo dole v kameni a rukou C. Bouda, rámováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč

Číslo položky: 981
Poslední dražitel: 220
Dražba ukončena: 20.11.2017, 18:06 h