Mizera Otta (1919 - 1952)Zátiší

lept, 1946, 6,2 x 8 cm, sign. vpravo dole, značeno vlevo dole 3/1

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 1447
Poslední dražitel: 335
Plánované ukončení dražby: 13.11.2018, 17:15 h
0 dní, 10 hod., 32 min. a 30 sekund