Born Adolf (1930 - 2016)Zdvořilý poutník

bar. litografie, 2002, 33 x 48,5 cm, sign. vpravo dole, autorský tisk, uprostřed dole přípis, rámováno

Vyvolávací cena 9 000 Kč
Aktuální cena 18 000 Kč

Číslo položky: 1524
Poslední dražitel: 145
Dražba ukončena: 26.03.2019, 18:00 h