Zoubek Olbram (1926 - 2017)Žena s drapérií

zlacený cín, výška 50 cm, značeno na podstavci ZOUBEK

Vyvolávací cena 60 000 Kč
Aktuální cena 60 000 Kč

Číslo položky: 1512
Poslední dražitel: 277
Plánované ukončení dražby: 13.11.2018, 22:40 h
0 dní, 15 hod., 58 min. a 37 sekund