Komárek Vladimír (1928 - 2002)Židle na jevišti

suchá jehla, 1973, 37,7 x 48,8 cm, sign. dole uprostřed, značeno 30/50

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč

Číslo položky: 1985
Poslední dražitel: 263
Dražba ukončena: 11.02.2020, 20:00 h