Martin Květ (1981)

věnuje se krajinomalbě a figurální kresbě. Studium kresby na ČVUT u doc.Františka Cundrly a na VŠUP u prof. Borise Jirků. Samostatně vystavoval v Praze, Ostravě a Opavě a učastnil se rověž několika kolektivních výstav.

Květ Martin (1981) : Hamburg

Hamburg

olej na plátně, 2015, 65 x 80 cm, sign. vpravo dole Květ. Na rubu plátna popsáno autorem Hamburg 2015 Květ

Vyvolávací cena 13 000 Kč

Číslo položky: 360

Květ Martin (1981) : Na Bulovce

Na Bulovce

olej na plátně, 2016, 90 x 130 cm, sign. vpravo dole Květ

Vyvolávací cena 26 000 Kč

Číslo položky: 510

Květ Martin (1981) : Hamburk

Hamburk

olej na plátně, 2015, 95 x 130 cm, sign. vpravo dole Květ

Vyvolávací cena 26 000 Kč

Číslo položky: 511

Květ Martin (1981) : Bílá noc

Bílá noc

akryl na lepence, 50 x 70 cm, 2015, sign. vlevo dole Květ

Vyvolávací cena 12 000 Kč

Číslo položky: 702

Květ Martin (1981) : Hamburg

Hamburg

akryl na lepence, 50 x 70 cm, 2015, sign. vpravo dole Květ

Vyvolávací cena 12 000 Kč

Číslo položky: 703

Květ Martin (1981) : Salome s hlavou Jana Křtitele

Salome s hlavou Jana Křtitele

olej na plátně, 45,5 x 32 cm, sign. vpravo dole Květ

Vyvolávací cena 5 800 Kč

Číslo položky: 704

Květ Martin (1981) : Glückstadt

Glückstadt

akryl, 2015, 41 x 58 cm, sign. vpravo dole Květ 15, rámováno

Vyvolávací cena 6 000 Kč

Číslo položky: 879

Glückstadt

akryl, 2015, 58 x 41 cm, sign. vpravo dole Květ 15, rámováno

Vyvolávací cena 6 000 Kč

Číslo položky: 880

Květ Martin (1981) : Benátky - Pohled z okna

Benátky - Pohled z okna

akryl na lepence, 2018, 70 x 50 cm, sign. vpravo dole, rám.

Vyvolávací cena 13 000 Kč

Číslo položky: 1267

Květ Martin (1981) : Grand Canal

Grand Canal

olej na lepence, 2018, 70 x 100 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 20 000 Kč

Číslo položky: 1268

Grand Canal

Vyvolávací cena 20 000 Kč

Číslo položky: 1269

Květ Martin (1981) : Holky na klíně, kruhy ve víně

Holky na klíně, kruhy ve víně

olej na plátně, 2011, 95 x 130 cm, signováno vpravo dole a na rubu díla

Vyvolávací cena 45 000 Kč

Číslo položky: 1438

Květ Martin (1981) : Katka

Katka

olej na lepence, 2017, 100 x 70 cm, signováno vpravo dole

Vyvolávací cena 18 000 Kč

Číslo položky: 1439