Martin Květ (1981)

věnuje se krajinomalbě a figurální kresbě. Studium kresby na ČVUT u doc.Františka Cundrly a na VŠUP u prof. Borise Jirků. Samostatně vystavoval v Praze, Ostravě a Opavě a učastnil se rověž několika kolektivních výstav.

Květ Martin (1981) : Hamburg

Hamburg

olej na plátně, 2015, 65 x 80 cm, sign. vpravo dole Květ. Na rubu plátna popsáno autorem Hamburg 2015 Květ

Vyvolávací cena 13 000 Kč
Prodáno za 13 000
Dražba ukončena 05.11.2015, 14:30 h

Číslo položky: 360

Květ Martin (1981) : Hamburg

Hamburg

akryl na lepence, 50 x 70 cm, 2015, sign. vpravo dole Květ

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Prodáno za 12 000
Dražba ukončena 26.10.2016, 20:40 h

Číslo položky: 703

Květ Martin (1981) : Glückstadt

Glückstadt

akryl, 2015, 58 x 41 cm, sign. vpravo dole Květ 15, rámováno

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Prodáno za 6 000
Dražba ukončena 25.05.2017, 19:20 h

Číslo položky: 880

Květ Martin (1981) : Katka

Katka

olej na lepence, 2017, 100 x 70 cm, signováno vpravo dole

Vyvolávací cena 18 000 Kč
Prodáno za 18 000
Dražba ukončena 12.11.2018, 22:20 h

Číslo položky: 1439