Květ Martin (1981)Glückstadt

akryl, 2015, 58 x 41 cm, sign. vpravo dole Květ 15, rámováno

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Aktuální cena 6 000 Kč

Číslo položky: 880
Poslední dražitel: 197
Dražba ukončena: 25.05.2017, 19:20 h