Milada Sukdoláková (1956)

Sukdoláková Milada (1956) : Stromy, město I.

Stromy, město I.

bar. lept, 46,4 x 36,9 cm, vpravo dole Sukdoláková, vlevo dole 6/100, rámováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Dražba ukončena 21.11.2017, 21:45 h

Číslo položky: 1098

Sukdoláková Milada (1956) : Stromy, město II.

Stromy, město II.

bar. lept, 32,7 x 24,5 cm, vlevo dole 62/100, vpravo dole Sukdoláková

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Prodáno za 1 200
Dražba ukončena 21.11.2017, 21:50 h

Číslo položky: 1099

Sukdoláková Milada (1956) : Hrad

Hrad

bar. lept, 33,5 x 44 cm, autorský tisk, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Dražba ukončena 31.05.2022, 21:40 h

Číslo položky: 3303

Sukdoláková Milada (1956) : Přístavní město

Přístavní město

bar. lept, 41,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, číslo 98/100

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Prodáno za 1 200
Dražba ukončena 31.05.2022, 21:45 h

Číslo položky: 3304