Sukdoláková Milada (1956)Hrad

bar. lept, 33,5 x 44 cm, autorský tisk, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 3303
Poslední dražitel: 131
Dražba ukončena: 31.05.2022, 21:40 h