Jiří Šalamoun (1934)

český výtvarník, ilustrátor, autor kreslených filmů a plakátů. Jeho známým dílem je kreslený Maxipes Fík. Kromě knihy se podílel i na animovaném seriálu, uváděném zejména v televizní sérii večerníčků.

Šalamoun Jiří  (1934) : Bez názvu

Bez názvu

bar. litografie, 1980, 29,7 x 42,2 cm, sign. uprostřed dole Jiří Šalamoun, vpravo dole na kameni J.Š. 80, vlevo dole 52/62

Vyvolávací cena 1 500 Kč

Číslo položky: 1103

Šalamoun Jiří  (1934) : Morytát

Morytát

bar. litografie, 37 x 42 cm, sign. a datováno uprostřed dole, vlevo dole 26/100, rámováno

Vyvolávací cena 2 500 Kč

Číslo položky: 1639