Šalamoun Jiří (1934)Bez názvu

bar. litografie, 1980, 29,7 x 42,2 cm, sign. uprostřed dole Jiří Šalamoun, vpravo dole na kameni J.Š. 80, vlevo dole 52/62

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 600 Kč

Číslo položky: 1103
Dražba ukončena: 21.11.2017, 22:10 h