Jiří Jarolím (1936 - 2015)

Studoval na VŠUP u prof. Kaplického a Fišárka. V jeho tvorbě dominuje malba, kde převládají vysn+né krajiny a abstraktní tématika. Věnoval se i grafickému designu a plastice.

Jarolím Jiří (1936 - 2015) : Přistávací modul

Přistávací modul

olej na plátně, 80 x 40 cm, sign. vpravo dole, na rubu štítek SČVU s popisem, rámováno

Vyvolávací cena 3 000 Kč

Číslo položky: 1415

Jarolím Jiří (1936 - 2015) : Sladovna

Sladovna

olej na plátně, 75 x 65 cm, sign. vpravo dole, rámováno.

Vyvolávací cena 5 000 Kč

Číslo položky: 1416