Jarolím Jiří (1936 - 2015)Casino

Olej na plátně, 1954, 74 x 54 cm, sign. a datováno vpravo dole, bez rámu.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 15 000 Kč

Číslo položky: 1551
Poslední dražitel: 580
Dražba ukončena: 26.03.2019, 20:19 h