Jiří Načeradský (1939 - 2014)

český malíř, grafik a vysokoškolský pedagog, významný představitel českého moderního malířství, profesor Akademie výtvarných umění v Praze a Fakulty výtvarného umění Vysokého učení technického v Brně. Pražskou Akademii výtvarných umění vystudoval v letech 1957–1963 u Vlastimila Rady.Koncem 60. let dva roky pobýval a tvořil v Paříži.

zdroj: Wikipedie

Načeradský Jiří (1939 - 2014) : Čtyři postavy

Čtyři postavy

tempera, 1985, 55 x 70 cm, sign. LN Načeradský 85, rámováno

Vyvolávací cena 25 000 Kč

Číslo položky: 80

Načeradský Jiří (1939 - 2014) : Dva akty

Dva akty

bar. litografie, 2010, 33 x 50 cm, sign. uprostřed dole Načeradský 2010

Vyvolávací cena 1 200 Kč

Číslo položky: 1067

Načeradský Jiří (1939 - 2014) : Hmyzáci

Hmyzáci

tempera na papíře, 1985, 70 x 52 cm, sign. a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 7 000 Kč

Číslo položky: 1454