Načeradský Jiří (1939 - 2014)Dva akty

bar. litografie, 2010, 33 x 50 cm, sign. uprostřed dole Načeradský 2010

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč

Číslo položky: 1067
Poslední dražitel: 359
Dražba ukončena: 21.11.2017, 19:10 h