Jan Bauch (1898 - 1995)

Dříve, než absolvoval Uměleckoprůmyslovou školu a do roku 1924 u Maxe Švabinského Akademii výtvarných umění, vyučil se u otce v Praze řezbářem.Věnoval se malbě, kresbě, ilustracím, grafice, plastice, pracoval na oknech v chrámu sv.Víta a v Karolínu.

Bauch Jan (1898 - 1995) : Francoise Villon

Francoise Villon

tuš, tužka, 1957, 27,5 x 17,8 cm, sign. vpravo dole Jan Bauch 1957, rámováno

Vyvolávací cena 4 000 Kč

Číslo položky: 215

Bauch Jan (1898 - 1995) : Artisti

Artisti

tempera, 1957, 39,7 x 28,2 cm, sign. vpravo dole 1957 Jan Bauch, rám

Vyvolávací cena 14 000 Kč

Číslo položky: 295

Bauch Jan (1898 - 1995) : Konvolut 4 grafik

Konvolut 4 grafik

Dívčí portrét (2x), Akt, Autoportrét, 1958, litografie v hnědé (3x) a černé barvě, 18 x 11,5 cm, všechny signovány vpravo dole Jan Bauch 1958

Vyvolávací cena 1 500 Kč

Číslo položky: 296

Bauch Jan (1898 - 1995) : Na pobřeží

Na pobřeží

kolor. linoryt, 15 x 17,8 cm, sign. vpravo dole, Jan Bauch

Vyvolávací cena 3 500 Kč

Číslo položky: 297

Bauch Jan (1898 - 1995) : Pták

Pták

návrh na keramiku, 1966, komb. technika, 19,3 x 20,3 cm, popis a sign. dole

Vyvolávací cena 1 000 Kč

Číslo položky: 1167

Bauch Jan (1898 - 1995) : Návrhy na ex libris

Návrhy na ex libris

komb. technika, 1967, 20,7 x 28,7 cm, sign. dole

Vyvolávací cena 1 800 Kč

Číslo položky: 1168

Bauch Jan (1898 - 1995) : Ukřižování

Ukřižování

bar. litografie, 40. léta, 46 x 31 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole 74/500, pasparta + rám

Vyvolávací cena 2 000 Kč

Číslo položky: 1378