Bauch Jan (1898 - 1995)Francoise Villon

tuš, tužka, 1957, 27,5 x 17,8 cm, sign. vpravo dole Jan Bauch 1957, rámováno

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 6 000 Kč

Číslo položky: 215
Poslední dražitel: 98
Dražba ukončena: 30.04.2015, 10:20 h