Tichý František (1896 - 1961)Páv (Lyrovník)

suchá jehla, 1951, 19,6 x 15 cm, sign. uprostřed dole Tichý, číslo v soupisu 214, rámováno

Vyvolávací cena 3 800 Kč
Aktuální cena 13 100 Kč

Číslo položky: 1117
Poslední dražitel: 378
Dražba ukončena: 22.11.2017, 17:54 h